DostlukMT2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DostlukMT2 Forum

DostlukMT2 Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ

2 posters
YazarMesaj
salih1906

salih1906

SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ  Empty
MesajKonu: Geri: SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ    SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 12:03 pm

arkadaşa katılıyorum ... eventten flan hep çelik düşüo yemin ederim size dier düşenlere yer kalmıyo tüm çelikleri atıyorum yere ...

arkadaşım bu lafımda sana ...
sonuçta pwp haklı olduğun çok konu war ama gerçek mt2 gibi oynamıcaksın bu oyunu
kaptansa

SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ  Empty
MesajKonu: SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ    SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:34 pm

bakın sayın gm ler oyunu8 biraz gerçekci kılalım ya size yemin ediyorum ormanda mtin kırıyorum ve superisi su perisi ya elşmde nerden baksanız 50 tane oldu yerede atamiyorum sonra kızıyonuz attınız diye +9 yapacam ama hazır var yaw bunları kaldıralım yaw çelik falan yada fiyatlarını yükseltam ben şimdi ne yapayım dünya superğisini yereme atayım ama sonra kızmak yok lütfen sizden cvp istiyorum bu konuda ve boos çıkmıyo hiç sarıkaplan dokuz kuyruk aloev kralı vs vb neden cıkmıyo ve buz zindanındaki mavi olüm ve buz cadısı ne zman aktif olur birazda oyunda önem verelşm siz elinizden gelene yapıyonsunuz ama fazlasınıda yapayın oyunda zevk kalmıyo
oyuncu = kaptan01
karakter =savaşcı
lw=94
yunus kolay gelsin

SAÇLAMALIK BİRAZ DİKKATLİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ..:: BUGTAN KAÇINMA VE BUGA ÇARE ::..