DostlukMT2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DostlukMT2 Forum

DostlukMT2 Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız

3 posters
YazarMesaj
salih1906

salih1906

Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız  Empty
MesajKonu: Geri: Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız    Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 12:19 pm

arkadaşım haksız suçlama yapıyosun Multi küfür etmez durduk yere Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Screnshost

Screnshost

MesajKonu: Geri: Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız    Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:22 pm

Gm ler zaten 2 günde enfazla 1 reboot atıyor emin ol
http://www.dostlukmt2.com
bykutluw55

MesajKonu: Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız    Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız  Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 11:03 am

Ben şehrin ortasında bayrak değiştirip oyundan çıkınca bugda kaldım reboot atarmısınız yada bunun altına mesaj yazarmısınız ayrıca [GA]MuLTii ye bu osurunumu bildirdimde bana küfür etti ilgileriniz için teşekkürler Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Gm bugda kaldım reboot Atarmısınız
1 sayfadaki 1 sayfası