DostlukMT2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DostlukMT2 Forum

DostlukMT2 Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

okuyun

2 posters
YazarMesaj
salih1906

salih1906

okuyun Empty
MesajKonu: Geri: okuyun   okuyun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 10:49 am

arkadaşım doğru söylüosun bencede çeliklerin flan fiyatı baya artmalı ... katılıyorum

katıldığım başka bir konu ise pwpnin iyi olduğu ve gm lerin ilgilendiği ... ben de pek çok pvp gördüm gmler ilgisiz ... 1-2 dk. kalıosun oyunda Sad
hatta bazılarında kraliyet flan wardı npclerde şaşdım kaldım o zmn neden oynayayım kardesim bn bu oyunu Smile
Hatta daha da saçmalık olmuş aslana biniosun Smile p açan npc war Smile istediğin yere ışınlanıon Smile AGA NE KDR SAÇMALIK YAA...
kaptansa

okuyun Empty
MesajKonu: okuyun   okuyun Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:40 pm

tmm kardeşimde sonra oyunda lag olluyo ya çelik 25 me olca
bna 750 me olsun bak o zman yerde bir tane çelik oluyo mu ya yere atılan her item lag yapıyuo sonradda oyun oynanmıyo bak sana yemin ederim ben cok pwp gördüm ama dostlukmt2 den şaşmadım çünkü gmlerimiz falan çok iyi diğer pwplere göre çok samimi ve bizlertle sohbet ediyo ne kdar güzel diyilmi ama diğer ğpwp lerde böle olmuyo bak reklam yapmış gibi omim başka bir pwp var size yemin ederim ki oyunda sadece 30 saniye kala biliyon sonra atıyo oda gire bilirsen lag oranı %80 den fazla bellkide itemlere biraz zam yapılsa iyi olcak mesela örnek veriyom dolunay 15 ka adam 15 ka olunca ortalama yüksek cıksın diye 20 tane alıyo öle yapcana 1 tane alsada zırhcıdan efsun nesnesi alıp değşştirsre yere dolunay atılmaz dimi bide oyuna yeni başlıyan cok oyunda lag nedir bilen yok fazla adamlar kule yaparken bile nasıl olcağını bilmiyo neyse karar gmlerin ama BİRAZ İTEM FİYATLARINA ZAM OLÖSUN DİYOM BEN KIZILDA KASILIRKEN EN FAZLA 10 ATEN PERİ ELEKTRO DÜŞÜYO NE YAPAYIM NPCLER KAPALI SATIYOM PARA GELMİYO YERE ATIYOIM BENDE NEYSE İYİ OYUNLAR

okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası